خرید پستی ساعت رادو سرامیکی تقویم دار اصل - rado sapphire اورجینال مردانه زنانه

قیمت قبلی کالا : ۷۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۴۹,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲۶,۰۰۰تومان (35%)

موجود در انبار: ۲۸۹


(تعداد رای: 22)

ساعت سرامیکی رادو RADO

خرید اینترنتی ساعت رادو سرامیکی اصل قیمت ارزان rado jubiile

در سالیان اخیر و با ورود ابزارهای دیجیتال به زندگی انسان ها بسیاری از کارشناسان عمر ساعت های مچی را رو به پایان می دانستند. این پیش بینی چندان هم غیر معقول نبوده است. از اتومبیل ها گرفته تا موبایل ها همگی دارای ساعت هستند بنابراین دلیلی برای استفاده از ساعت های مچی باقی نمی ماند. اما تولید کنندگان این محصول نیز بیکار ننشتند و با ورق زدن برگ دیگری از تاریخ صفحه جدیدی در تاریخ ساعت های مچی گشودند. برگی که در آن زیبایی و جذابیت حرف اول و آخر را در بازار می زند و در واقع ساعت های مچی را از ابزاری کاربردی به ابزاری زینتی بدل کرده است. یکی از زیباتری ساعت های موجود در بازار بدون شک ساعت مچی سرامیکی رادو است.

 خرید اینترنتی ساعت رادو سرامیکی اصل قیمت ارزان rado jubiile

 فروش ساعت رادو سرامیکی

ساعت رادو سرامیکی اصل - مردانه

درجه کیفی A

 

49000 تومان


 ساعت سرامیکی اصل - زنانه
درجه کیفی A
 
49000 تومان 

 ست ساعت سرامیکی زنانه مردانه

درجه کیفی A 89000 تومان

خرید اینترنتی ساعت رادو سرامیکی اصل قیمت ارزان rado jubiile

ساعت مچی رادو با بدنه و بندهایی تمام مشکی به راحتی چشمان هر بیننده ای را مجذوب زیبایی و جذابیت خود خواهد کرد. بندهای این ساعت با استفاده از سرامیک توانسته اند وزن ساعت را به شدت کاهش داده و بندهایی مستحکم را رقم بزنند. رنگ مورد استفاده در این ساعت کاملا ماندگار و ثابت است و به هیچ عنوان پاک نخواهد شد. صفحه داخلی ساعت نیز دارای رنگ مشکی است . دو عقربه طلایی رنگ با کمک یک موتور اورجینال ژاپنی وظیفه نمایش زمان را در داخل این صفحه بر عهده دارند. نام شرکت رادو نیز در میانه ساعت به خوبی و با زیبایی حک شده است. در این ساعت از اعداد استفاده ای نشده است و چهار ستاره کوچک نشان دهنده چهار زمان مهم در ساعت هستند.

خرید اینترنتی ساعت رادو سرامیکی اصل قیمت ارزان rado jubiile

ساعت RADO در دو طرح مختلف زنانه و مردانه تولید و روانه بازار شده است که طرح زنانه آن دارای ظرافت بیشتری است. این ساعت شیک و مدرن دارای گارانتی معتبر و شرکتی شش ماهه است .

آیا در رابطه با خرید پستی ساعت رادو سرامیکی تقویم دار اصل - rado sapphire اورجینال مردانه زنانه سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید