نمایندگی ساعت کاسیو سه موتوره Casio-Edifice-Ef-558D-2Av

قیمت قبلی کالا : ۲۰۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۷۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۳۵,۰۰۰تومان (18%)

موجود در انبار: ۹۶


(تعداد رای: 53)

 

زمانی را تصور کنید که هیچگونه اطلاع دقیقی از زمان و اوقات روز در دسترس نبود. مردم برای برنامه‌ریزی‌های روزانه شان زمان ­های تقریبی مشخص می کردند و با سایه هایی که نور خورشید در طی روز ایجاد می کرد زمان را می سنجیدند. خب تا اینجا می توان گفت خورشید برایشان زمان‌سنج خوبی بوده اما در روزهای ابری و یا حتی در شب چگونه می شد فهمید دقیقاً ساعت چند است؟!

گذر سال ها و قرن ها به انسان آموخت که زمان مهم ترین دارایی و ثروت اوست. برای یک فرد تنها چیزی که می تواند با طلا برابری داشته باشد زمان و عمری است که به‌رایگان در اختیار وی قرارگرفته است. امروزه زمان مهم‌ترین نقش را در دنیای علم و فنّاوری ایفا می کند، تا جایی که از دست رفتن زمان برابر با از دست رفتن هزینه و منابع است.

خرید اینترنتی نمایندگی ساعت کاسیو سه موتوره Casio-Edifice-Ef-558D-2Av

حال به این بیندیشید که افراد موفق چگونه برنامه ریزی می کنند؟ درست است! آنها زمان های دقیقی از عمرشان را برای انجام امور هدف‌دارشان تعیین می کنند. اما در این میان وجود یک وسیله ی دقیق و البته با عملکرد عالی ضروری می نماید. اگر شما هم یکی از آن افرادی هستید که به لحظات زندگی‌شان اهمیت بسیاری می دهند و به دنبال یک ساعت مچی مناسب برای انجام این مأموریت خطیر و حیاتی هستند، مسیر را درست آمده اید؛ چراکه کاسیو  EF 558 بهترین گزینه برای انتخاب است.

خرید اینترنتی نمایندگی ساعت کاسیو سه موتوره Casio-Edifice-Ef-558D-2Av

ساعت CASIO EF-558D-2AV از سری ادیفایس برند کاسیو با ظاهری فوق العاده شیک و مدرن از امکانات جانبی بسیار مهمی برخوردار است که از آن جمله می توان به روزشمار تاریخ و ایام هفته اشاره کرد. این ساعت سه موتوره ی اصل از کارکرد سه موتور قدرتمند ژاپنی برخوردار است و تمام وظایف خود را با این ابرقدرت‌های تکنولوژی کنترل می کند. این محصول خوش ساخت در برابر نفوذ آب مقاومت صددرصدی دارد؛ لذا هنگام مواجهه آن با آب و یا رطوبت جای نگرانی نخواهد بود. همچنین این ساعت مجهز به کرنومتر بوده و قادر است زمان های دقیق و حساس را تنها با فشردن یک دکمه به‌دقت اندازه گیری کند. ساعت اورجینال سه موتوره

همان‌طور که در تصویر مشاهده می کنید صفحه ی ساعت برجسته بوده و جزییات داخلی آن با ترکیب رنگی و هماهنگی خاصی در کنار هم جای گرفته اند. گفتنی است این محصول دارای بند نقره‌ای‌رنگ از جنس استیل ضدزنگ بوده و ثبات رنگی بالایی نیز دارد.

آیا در رابطه با نمایندگی ساعت کاسیو سه موتوره Casio-Edifice-Ef-558D-2Av سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید