خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب

قیمت قبلی کالا : ۷۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۶۵,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۴,۰۰۰تومان (18%)

موجود در انبار: ۳۸


(تعداد رای: 48)

 اگر به دنبال خرید یکی از بهترین ساعت های مردانه موجود در بازار هستید ما خرید ساعت مچی مردانه رادو جوبیلو را به شما پیشنهاد می دهیم. نام کمپانی معتبر و خوشنام رادو خود دلیل محکمی برای خرید این ساعت است. این ساعت زیبا دارای طراحی کاملا مردانه و اسپرت است. صفحه اصلی ساعت Rado Jubilo به صورت کاملا گرد طراحی شده است .

خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذابخرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب

صفحه داخلی ساعت در دو رنگ متفاوت سفید و مشکی به بازار عرضه شده است که هر یک زیبایی خاصی دارد. در میانه ساعت خبری از اعداد نیست و از 3 نشان گر نقره ای به جای اعداد استفاده شده است. در سمت راست ساعت یک تقویم کوچک قرار گرفته است نام رادو  در میانه ساعت حک شده است که خود نشانی از اورجینال بودن این ساعت است.

خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب

برای به حرکت در آوردن عقربه های این ساعت از یک موتور بسیار قدرتمند و اورجینال ژاپنی بهره برده شده است. این موتور اورجینال به صورت صد در صد در برابر نفوذ آب مقاوم است و قابلیت ضد آب بودن را به ساعت بخشیده است. این ساعت مدرن و اسپرت دارای بندی از جنس استیل است. این بند به صورت تکه ای ساخته شده است که چشم هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند.

خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب

خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب

ساعت مردانه رادو در دو طرح بند و صفحه مشکی و بند نقره ای صفحه سفید ساخته و به بازار عرضه شده است که می توانید در زمان خرید ساعت ، به دلخواه خود رنگ مدنظر را انتخاب کنید. بند های این ساعت دارای رنگ کاملا ثابت و ماندگار هستند و در اثر مرور زمان و استفاده مکرر محو نخواهند شد. این ساعت اسپرت و مدرن دارای گارانتی معتبر 12 ماهه است و همراه با جعبه هدیه و در بسته بندی شیک برای شما ارسال خواهد شد .

آیا در رابطه با خرید ساعت مچی رادو جوبیلو Rado Jubilo در دو رنگ شیک وجذاب سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید