خرید ساعت النگویی زنانه کلوین کلاین اورجینال Calvin Klein K1A23809

قیمت قبلی کالا : ۹۸,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۸۳,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۵,۰۰۰تومان (16%)

موجود در انبار: ۲۹


(تعداد رای: 9)

ساعت مچی النگوئی زنانه کالوین کلاین  بدون شک یکی از متفاوت ترین و در عین حال جذاب ترین ساعت هایی است که در طول عمر خود با آن مواجه خواهید شد. طراحی بسیار زیبا و کاملا اسپرت و مدرن این ساعت باعث شده است تا زیبایی آن تا سال ها در ذهن بینندگان حک شود . شرکت Calvin Klein در طراحی این ساعت از طرحی موسوم به طرح النگویی یا دستبندی در ساعت خود بهره برده است . به محض قرار دادن این ساعت در دستان خود احساس خواهید کرد که دستبندی درخشان را در دستان خود دارید .

 خرید ساعت النگویی زنانه مارک کالوین کلاین Calvin Klein 2016 K1A23809

بدنه این ساعت و بندهای آن به صورت یکپارچه ساخته شده است و این ساعت نیز تنها در رنگ طلایی به بازار عرضه شده است تا خاص بودن را به معنای واقعی تعبیر کند. این رنگ طلایی به خوبی پایدار و ماندگار است و تا 80 درصد ثبات رنگ دارد . در داخل صفحه اصلی و بیضوی شکل این ساعت خبری از اعداد نیست. فقط به جای عدد 12 از نام کلوین کلاین بهره برده شده است . دو عقربه طلایی با ظرافت خاصی زمان را به صورت آنالوگ در اختیار بیننده قرار می دهند. قلب تپنده این ساعت یک موتور قدرتمند و کاملا دقیق ژاپنی است که به این عقربه ها وصل شده است و با چرخش خود زمان را نشان می دهد .

 خرید ساعت النگویی زنانه مارک کالوین کلاین Calvin Klein 2016 K1A23809

ساعت زنانه دستبندی مدل 2016

 خرید ساعت النگویی زنانه مارک کالوین کلاین Calvin Klein 2016 K1A23809

این موتور تا هشتاد درصد در برابر نفوذ ذرات آب مقاوم است . بنابراین می توانید با خیالی راحت این ساعت را در دست داشته باشید و دست های خود را بشویید . کیفیت و کارایی این ساعت زیبا و ظریف بسیار خوب و مناسب است ، با این حال برای اطمینان شما از کیفیت آن یک گارانتی بی قید و شرط شش ماهه نیز برای آن در نظر گرفته شده است. همراه با این ساعت یک جعبه ساعت هدیه نیزبرای شما ارسال می شود .

آیا در رابطه با خرید ساعت النگویی زنانه کلوین کلاین اورجینال Calvin Klein K1A23809 سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید