پکیج آموزشی آرایشگری حرفه ای

قیمت قبلی کالا : ۱۲,۵۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲,۵۰۰تومان (20%)

موجود در انبار: ۴۹۰


(تعداد رای: 42)

پکیج آموزشی آرایشگری حرفه ای در 12 CD

مجموعه نفیس آموزشی “مثلث طلایی” کارجدیدی از گروه تولیدی این شرکت می باشد. این مجموعه دربردارنده آموزش تخصصی و حرفه ای جدید ترین و پرطرفدارترین مدلهای میکاپ می باشد که توسط گلچینی از بهترین مدرسان حرفه آرایشگری تهیه و تدوین شده است. همچنین مجموعه شامل آموزش چندین مدل شینیون و هرکات نیز می باشد،این مجموعه آموزشی در قالب یک بسته شامل ۱۲ لوح فشرده است و هرکدام دربردارنده ۵۰ تا ۶۰ دقیقه برنامه آموزشی می باشند.
توضیحات ارائه شده در مجموعه توسط بهترین مدرسان و مربیان این حرفه انجام شده و کاملا با جزئیات و به تفصیل بیان شده اند. نمونه از نکات اشاره شده به شرح ذیل می باشند:
*نحوه زیر سازی گریم: در این قسمت شما با چگونگی آماده کردن پوست برای گریم آماده می شوید. با توضیحات جامع و مفصل سرکار خانم نوروزی و سرکار خانم هاشمی به شیوه کاملا آموزشی و عملی میتوانید میکاپهای بهتر و زیباتری ارائه دهید.
*نحوه قرینه سازی: در بعضی موارد با اینکه میکاپ کاران کارهای زیبایی ارائه می دهند ولی عدم قرینه مخصوصا در میکاپ چشم زیبایی کار را تحت تاثیر قرار می دهد. که در این مجموعه با توضیحات حرفه ای سرکار خانم دریاب به راحتی نحوه قرینه سازی آموزش داده می شود

http://maximshop.ir/pic/larg/arayeshgari.herfye1.shopina.info.jpg

*ارائه مکاپ متناسب با نوع چهره: ارائه میکاپی که با نوع چهره بیشترین تناسب را داشته باشد از جمله مواردی است که در کارهای خانم نوروزی به زیباترین شکل بیان شده است.
*تصویربرداری: تصویر برداری مجموعه به شیوه ای کاملا حرفه ای و با سه دور بین انجام شده است. نورپردازی و رعایت فاصله ها رعایت شده است. که همین تصاویر واضح و گویا می تواند یادگیری شما را به میزان زیادی تضمین کند.

(قابل پخش در دستگاه های خانگی و کامپیوتر ، با کیفیت عالی )

شامل : ۱۳ میکاپ + ۵ مدل شینیون + ۵ هیرکات + جوانسازی + متعادل سازی + گریم شب و روز و . . .

مدرسین :

۱- خانم نوروزی ( مجری برنامه زنان + برنده المپیادکشوری + مدرس مثلث طلایی )

۲ – خانم لایموت ( ایپک ) ژورنال های ترک

۳ – خانم عظیمی ( سالن بی بی گل + ۳۵ سال سابقه )

۴ – خانم هاشمی ( ۲ شعبه آرایشگاه در لندن + گریم تخصصی + مدرس گریم سینما با مدرک ارشاد )

۵ – خانم ترکان ( سالن شاخ اصفهان )

.۶ – خانم هدایت

۷ – خانم دریاب ( آموزشگاه هفت قلم + ۲ شعبه گروه آموزشی مثلث طلایی )

و در پایان این قول را به شما عزیز میدهیم که پس از تماشای این مجموعه شما خود را یک آرایشگر خبره میدانید و دوستانتان به هنر شما در آرایشگری افتخار می کنند.

 

 

آیا در رابطه با پکیج آموزشی آرایشگری حرفه ای سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید