ساعت کاسیو جی شاک - خرید ساعت g-shock GW-A1100ADWR دو زمانه

قیمت قبلی کالا : ۵۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۴۶,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۳,۰۰۰تومان (23%)

موجود در انبار: ۸۵


(تعداد رای: 63)

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

 

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

طراحی هوشمند و خیره کننده ساعت مچی جی شاک دو زمانه در همان نگاه اول شما را مبهوت زیبایی این ساعت خواهد کرد. ساعتی خوش فرم و بسیار زیبا که این روزها یکی از بهترین ساعت های بازار به شمار می رود. بدنه و بندهایی تمام مشکی به همراه صفحه ای با حاشیه قرمز رنگ و عقربه های سفید زیبایی این ساعت را مثال زدنی کرده است. حک شدن نام کاسیو جی شاک در میانه ساعت نیز خود دلیلی بر کیفیت و قدرت بسیار بالای این جی شاک دارد. هر چند گارانتی کاملا معتبر در نظر گرفته شده برای این ساعت نیز تضمینی برای شما خواهد بود.

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

در این ساعت مچی از دو شیوه نمایش ساعت به صورت هم زمان بهره برده شده است. نمایش زمان به دو صورت انالوگ و دیجیتال دو شیوه ای است که برای نمایش زمان در این ساعت از آن بهره گرفته شده است. نمایشگر دیجیتال این ساعت در گوشه سمت پایین ساعت قرار گرفته است. برای نمایش زمان به صورت آنالوگ نیز از دو عقربه بزرگ سفید رگ استفاده شده است. این دو عقربه با کمک یک موتور قدرتمند ژاپنی زمان را به صورت کلاسیک به نمایش می گذارند. این موتور دقیق و قدرتمند به صورت صد در صدی در برابر نفوذ هرگونه اب مقاوم است و تا مدت ها کار خواهد کرد.

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

این ساعت اسپرت و مدرن دارای گارانتی معتبر و تضمین شده شش ماهه است . در صورت بروز هرگونه مشکل در طی این شش ماه این ساعت به رایگان تعویض خواهد شد. همراه با این ساعت اسپرت و شیک یک جعبه هدیه نیز برای شما ارسال خواهد شد. این جعبه شیک این ساعت را به هدیه ای بسیار مناسب و غافل گیر کننده برای نزدیکان تبدیل کرده است. اگر شما نیز به دنبال هدیه ای جذاب هستید این ساعت پیشنهاد ویژه ای برای شما است.

ساعت 2 زمانه جی شاک در رنگ بندی دور قرمز - ابی - طلایی - و تمام مشکی موجود می باشد.

 

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

ساعت جی شاک کورنومتردار

 

ساعت کاسیو جی شاک مدل G-SHOCK GW-A1100ADWR

آیا در رابطه با ساعت کاسیو جی شاک - خرید ساعت g-shock GW-A1100ADWR دو زمانه سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید