خرید ساعت مردانه کلاسیک رادو RADO زیر ثانیه اورجینال ژاپنی

قیمت قبلی کالا : ۱۲۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۹۹,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲۶,۰۰۰تومان (21%)

موجود در انبار: ۴۵


(تعداد رای: 16)

جذابیت و زیبایی ساعت مچی مردانه رادو زیر ثانیه دار به گونه ای قدرت نمایی می کند که در نگاه اول محو طراحی هوشمند این ساعت خواهید شد. شرکت معتبر و خوشنام RADO با بهره گیری از رنگ مشکی در تمام اجزای این ساعت سعی کرده است تا ساعت را به صورت مستقیم در معرض چشمان بینندگان قرار دهد . در طراحی صفحه اصلی ساعت از نمایشگری گرد استفاده شده است. صفحه داخلی ساعت دارای رنگ مشکی است.

خرید ساعت مردانه کلاسیک رادو RADO small secound orginal watches men s  زیر ثانیه اورجینال ژاپنی

نشان گر هایی در داخل ساعت با رنگ برنزی نقش اعداد را در این ساعت ایفا می کنند . دو عقربه برنزی رنگ نیز در تلاش هستند تا با زیبایی و جلوه خاصی زمان را به نمایش در آورند. در سمت راست ساعت یک تقویم کوچک و مناسب با دقتی بسیار بالا تاریخ را به نمایش در می آورد. در میانه ساعت نیز نام رادو حک شده است. در سمت پایینی نمایشگر داخلی یک صفحه مدرج وظیفه نمایش زمان با دقتی زیر ثانیه را بر عهده دارد که یکی از برجسته ترین نکات این ساعت است .

خرید ساعت مردانه کلاسیک رادو RADO small secound orginal watches men s  زیر ثانیه اورجینال ژاپنی

شرکت رادو برای این ساعت زیر ثانیه خود از یک موتور قدرتمند ژاپنی بهره برده است. این موتور به صورت کامل و صد در صد در برابر نفوذ ذرات آب مقاوم است و می توانید به راحتی با آن دست های خود را بشویید .هم چنین ذرات گرد و غبار نیز به هیچ عنوان به داخل ساعت راحی نخواهند داشت . رنگ مشکی ساعت کاملا پایدار و دائمی است و به هیچ عنوان در اثر مرور زمان محو یا کم رنگ نخواهد شد .

خرید ساعت مردانه کلاسیک رادو RADO small secound orginal watches men s  زیر ثانیه اورجینال ژاپنی

این ساعت اسپرت و بسیار جذاب دارای گارانتی کاملا معتبر و تضمینی دوازده ماهه یا همان یک ساله است. همراه با این ساعت ، جعبه اصلی و هدیه آن نیز برای شما ارسال خواهد شد

آیا در رابطه با خرید ساعت مردانه کلاسیک رادو RADO زیر ثانیه اورجینال ژاپنی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید